Vladimirs Golovičers – sertificēts akupunktūras ārsts

Adatu terapija – tā ir iedarbība uz ķermeņa bioloģiski aktīvajiem punktiem. Rezultātā, pateicoties organisma iekšējās reulācijas sistēmas nesāpīgai aktivizācijai, normalizējās iekšējo orgānu stāvoklis. Sekmīgi ārstē dažādas sāpes, ieskaitot hroniskas muguras sāpes, ekstremitāšu un locītavu sāpes, migrēnu, neiralģiju, galvassāpes .

Akupunktūra palīdz dažādu veģetatīvo traucējumu gadījumā, bezmiegam, aizkaitināmībai, pie veģetatīvās distonijas, uzlabo imunitāti, efektīvi ārstē vairākumu ādas alerģijas izpausmes. Labi ārstēšanai padodās arī muskuļu un skeleta sistēmas slimības, uroģenitālās sistēmas slimības, neauglība un gremošanas sistēmas truacējumi.

Adatu terapijas metode labi papildina liekā svara, alkoholisma un smēķēšana ārstēšanas terapiju, veicinot kopējo organisma atjaunošanos. Akupunktūra veicina labāku un ātrāku atveseļošanos pēc dažādām operācijām.

Veicot procedūras tiek izmantotas kvalitatīvas vienreizlietojamās adatas,  augstāko tehnoloģiju ierīces lāzera staru iedarbībai, impulsa elektriskā strāva, elektromagnētiskie viļņi.

Parasti tiek veiktas 1-3 procedūras nedēļā. Hroniskām slimībām nepieciešama ilgāka ārstēšana. Ārstēšana ir piemērota visu vecumu cilvēkiem, tā ir droša un bez blakusparādībām.

Ārsts: Vladimirs Golovičers – sertificēts akupunktūras ārsts/ internists / terapeits ar lielu darba pieredzi.  Kontakti ...

 .